За принос в областта на образованието награди получиха директори, педагози, деца от детските заведения и ученици

572

За принос в областта на образованието награди получиха директори, педагози, деца от детските заведения и ученици

       Кметът на Община Плевен Георг Спартански и заместник-кметът Стефан Милев връчиха отличия на директори и педагози за принос в областта на образованието по повод 24 май. Наградените са:

  1. Тончо Върбанов – директор на СУ „Анастасия Димитрова”, Плевен
  2. Наско Найденов – директор на ПГТ „Проф. Цветан Лазаров”, Плевен
  3. Милена Кожухарова – директор на ДГ „ Кокиче”, Плевен
  4. Генадий Гешев – директор на ЦПЛР – Център за работа с деца - Плевен
  5. Калинка Бенова – учител в МГ „Гео Милев”, Плевен
  6. Ванилия Беремска – учител в МГ „ Гео Милев”, Плевен
  7. Пенка Трифонова – библиотекар в МГ „Гео Милев”, Плевен
  8. Розалия Данова – учител в ПГПЧЕ, Плевен
  9. Севинч Алиева – учител в ДФСГ „Интелект”, Плевен
  10.  Катя Трифонова – учител в СУ „Стоян Заимов”, Плевен
  11.  Виолета Йорданова - учител в СУ „Стоян Заимов”, Плевен
  12.  Лилия Стоянова – учител в НУ „Патриарх Евтимий”, Плевен
  13.  Валентина Николова – учител в НУ „Христо Ботев”, Плевен
  14.  Анелия Илиева – учител в ОУ „Валери Петров”, Плевен
  15.  Геновева Иванова – учител в ОУ „Д-р Петър Берон”, Плевен
  16.  Детелинка Чокарова - учител в ОУ „Д-р Петър Берон”, Плевен
  17.  Галина Колева – учител в ОУ „Йордан Йовков”, Плевен
  18.  Ирена Кирова – Венкова - учител в ОУ „Йордан Йовков”, Плевен
  19.  Румяна Цолова – старши възпитател в Обшоградско средношколско общежитие
  20.  Йорданка Стефанова – учител в ДГ „Чучулига”, Плевен
  21.  Ирина Борисова – учител в ДГ „Снежанка”, Плевен
  22.  Мая Петрова – учител в ДГ „Надежда”, Плевен
  23.  Теодора Тодорова - учител в ДГ „Надежда”, Плевен
  24.  Светлана Андреева – учител в ДГ „Зорница”, Плевен
  25.  Рая Петкова – учител в ДГ „Юнско въстание”, Плевен
  26.  Мая Гинева – учител в ДГ „Гергана”, Плевен
  27.  Милена Стефанова – учител в ДГ„Щастливо детство”, Плевен
  28.  Валя Иванова - учител в ДГ „Щастливо детство”, Плевен
  29.  Деница Илиева – учител в ДГ „Пролет”, Плевен
  30.  Йоана Тодорова – учител в ДГ „Слънце”, Плевен
  31.  Красимира Лачева – Колева – учител в ДГ „Кокиче”, Плевен
  32.  Стела Цанова – учител в ДГ „Щурче”, Плевен
  33.  Татяна Маринова – учител в ДГ „Иглика”, Плевен
  34.  Силвия Кунчева – Захариева – учител в ДГ „Иглика”, Плевен
  35.  Теодор Николов – учител в ОУ "Васил Левски”, Плевен.

       Отличени бяха и деца и ученици от плевенски детски заведения и учебни заведения, завоювали призови места в национални и международни конкурси, състезания и олимпиади.

Свалете в PDF