Продължават текущите ремонти в различни части на Плевен

2257

Продължават текущите ремонти в различни части на Плевен

Дейности предимно по ремонт на уличната и пътната инфраструктура на територията на Плевен са включени в графика на фирмата изпълнител на текущи ремонти „Инжстрой” ЕООД  за седмицата от  05 юни до 09 юни  2023 г. Част от екипите ще асфалтират след фрезоване настилката на ул. „Цар Иван Шишман”, ул. „Лозенград” и ул. „Мур”. Паралелно ще продължи почистването, повдигането и ремонтирането на ревизионните  шахти и оттоци на  улиците  „Мур” и „Цар Иван Шишман”, както и по ул. „Индустриална”/ до „Алфа Микс” и до „ИТА България”/. Ще бъде извършен ремонт на тротоара на ул. „Хаджи Димитър” № 38 и № 55 в кръстовището с ул. „Гурко”. В тези участъци съществуващите тротоарни плочи ще бъдат пренаредени. Планирани са дейности по организация и безопасност на движението  и възстановяване на настилка след отстранени аварии на  ТЕЦ по бул. „Русе”.

В седмичния график е предвиден и ремонт на тротоара в района около новоремонтирания  подлез на Стара гара в жк „Сторгозия”.

Свалете в PDF

Още новини Всички новини

Близо 150 състезатели се включиха в Международния турнир по борба „Освобождение“

Близо 150 състезатели се включиха…

понеделник, 15 декември 2025
122

Ученическият парламент на Плевен с благотворителен базар в Коледното градче - средствата са за лечението на деца в нужда

Ученическият парламент на Плевен с…

понеделник, 15 декември 2025
120

КУЛТУРНИ ПРОЯВИ В ПЛЕВЕН 15 – 21 ДЕКЕМВРИ

КУЛТУРНИ ПРОЯВИ В ПЛЕВЕН 15…

понеделник, 15 декември 2025
165

Бившият кмет на Плевен Петко Цолов е новият почетен гражданин на Плевен

Бившият кмет на Плевен Петко…

понеделник, 15 декември 2025
138