Нови уширения за контейнери изгражда „Инжстрой“ в Девети квартал, подготвят се и участъци за изкърпване

3068

Нови уширения за контейнери изгражда „Инжстрой“ в Девети квартал, подготвят се и участъци за изкърпване

       Уширения /т. нар. „джобове“/ за контейнерите за смет извършват от фирмата изпълнител за текущи ремонти  „Инжстрой” ЕООД за седмицата до 09 април 2021 г. в Плевен. Дейностите са по заявка на фирмите по сметосъбиране и сметоизвозване. „Джобове“ се обособяват на улиците „Тунджа“ и „Лозенград“.

       По договора за изпълнение на текущи ремонти екипи на „Инжстрой“ ЕООД подготвят за изкърпване единични дупки по уличната мрежа на град Плевен.

Свалете в PDF

Още новини Всички новини

Ново посегателство върху композицията с жабките при Водната каскада

Ново посегателство върху композицията с…

четвъртък, 04 септември 2025
135

Комисия определи участниците в третото издание на Международния пленер по живопис „Плевен’2025“

Комисия определи участниците в третото…

вторник, 02 септември 2025
239

Община Плевен с искане за допълнителна питейна вода от Държавния резерв, няма да се възползва от процедурата за пряко договаряне

Община Плевен с искане за…

вторник, 02 септември 2025
458

Община Плевен стартира изпълнението на проекта за ремонт на седем детски градини и строеж на новата сграда на ОУ „Валери Петров“

Община Плевен стартира изпълнението на…

вторник, 02 септември 2025
640